Wyposażenie | Projekt | Produkcja

Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych pracowników i stań się właścicielem najlepszego parku rozrywki w Polsce.

Atrakcje do parku rozrywki

Wyposażenie parków trampolin

Wyposażenia parków trampolin to najistotniejsza kwestia, która ma ogromny wpływ na postrzeganie centrum rozrywkowego. Wybierając nowoczesne atrakcje, przyciągasz do swojego parku, niezliczoną ilość turystów, którzy pokochają go od razu! Wyposażenie parków rozrywki to miejsce, w którym świetny czas spędzają rodziny z dziećmi, ale i zawodowi kaskaderzy. Atrakcje w takich parkach powinny być dostosowane do każdej grupy wiekowej. Dlatego warto w parku zastosować strefy, które będą odpowiednie do wieku danych osób. 

Jak wygląda praca z naszą firmą?Wyposażenie parków rozrywki

  • W pierwszej kolejności należy spotkać się z naszym pracownikiem i przedstawić lokalizację, w której zechcecie mieć swój własny biznes.
  • Kolejnym krokiem jest stworzenie projektu, w którym znajdą się wszystkie atrakcję, pomieszczenia socjalne i wszystko to, co jest potrzebne pomieszczeniom.
  • Jeżeli projekt zostanie przyjęty, przejdziemy do montażu.
  • W razie wątpliwość pomożemy w prowadzeniu działalności.

Jaki jest czas produkcji i montażu?

Wpływ na czas produkcji i montażu ma rozmiar danej nieruchomości. Jeżeli jest ona dość duża, okres produkcji może wynieść więcej niż 3 miesiące. Montaż tak samo jak produkcja może zająć tyle samo czasu. 

Dlaczego MY?

Doświadczenie i bezpieczeństwo to kwestie, które nas wyróżniają spośród innych producentów parków. Dzięki temu, że istniejemy na rynku już kilkadziesiąt lat, posiadamy wprawę w wyposażeniu parków rozrywki. Dodając do tego bezpieczeństwo, jesteśmy w stanie stworzyć solidne konstrukcje o nietypowych rozmiarach i kształtach. Wyposażenie parków rozrywki to coś, czego potrzebujesz!

Sprawdź ofertę naszej firmy