Wyposażenie | Projekt | Produkcja

Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych pracowników i stań się właścicielem najlepszego parku rozrywki w Polsce.

Atrakcje do parku rozrywki

Produkcja parków rozrywki

Produkowanie parków rozrywki stało się bardzo popularnym przedsięwzięciem ze względu na ogromną popularność, jaką się wyróżniają parki rozrywki. Każdy, kto pragnie założyć swoją własną działalność, powinien w pierwszej kolejności wybrać nas jako producenta, ze względu na fakt, że wykonujemy takie przedsięwzięcia kompleksowo.  Produkowanie parków rozrywki, to firma z bogatym doświadczeniem. Cenimy sobie jakość i przede wszystkim indywidualność. Stajemy na wysokości zadania, aby spełnić wymagania każdego Klienta.

Trampoliny w parku rozrywkiProdukcja parków rozrywki

Każda nieruchomość, służącą do zabawy całej rodziny, powinna mieć w swoim wyposażeniu trampoliny. Składają się one z czterech elementów:

  • ochraniaczy;
  • maty do skakania;
  • sprężyn;
  • rurek;
  1. Ochraniacz - wykonany ze specjalnej pianki, mają winylowe osłony i paski mocowania nakładek do ramy. Każdą część jest wykonana zgodnie z zaleceniami producenta.
  2. Mata - wykonana ze sztucznych włókien jak polietylen i nylon. Mocno tkany materiał zapewnia zabawę dla dzieci na wiele lat.
  3. Sprężyny - nadają każdej trampolinie sprężystości.
  4. Rurki - wykonana jest ze stali ocynkowanej. Jest przeznaczona na użytek na zewnątrz.

Produkowanie parków trampolin to bogata oferta atrakcji, które sprawią, że każde dziecko będzie się czuło znakomicie. 

Kontrola bezpieczeństwa

Każdy surowy materiał służący do budowy trampolin, spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa. Trampoliny są sprawdzane pod kątem zgodności z wytycznymi. Każdy element jest dokładnie sprawdzany pod kątem wytrzymałości i wad.

Sprawdź ofertę naszej firmy