Wyposażenie | Projekt | Produkcja

Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych pracowników i stań się właścicielem najlepszego parku rozrywki w Polsce.

Atrakcje do parku rozrywki

Place zabaw zewnętrzne

Bezpieczeństwo jest kluczowym aspektem w konstrukcjach zabawowych dla dzieci. Nie inaczej jest zewnętrznymi placami zabaw. Aby w pełni zabezpieczyć tak ważne dla dzieci miejsce, należy skorzystać z pomocy producenta, który zajmie się każdym aspektem.

Nasza firma zajmuje się produkcją placu zabaw z drewna, ale także metalu. Kompleksowo tworzymy miejsca aktywności fizycznej dla dzieci na świeżym powietrzu. Dzięki temu, że posiadamy własny zakład produkcyjny, stale poszukujemy innowacyjnych rozwiązań — czego skutkiem są coraz to nowsze urządzenia do zabawy. Place zabaw zewnętrzne spełniają wiele ważnych funkcji. Oprócz doskonałej zabawy rozwijają wiele ważnych umiejętności.

Place zabaw producentZewnętrzne place zabaw

Jeżeli pragniesz stać się właścicielem zewnętrznego placu zabaw, skonsultuj się z naszymi pracownikami. Place zabaw producent to grupa  miłośników nowoczesnych miejsc zabawowych. Kreatywne projekty to nasza specjalność. Oprócz konstrukcji na świeżym powietrzu zajmujemy się również budową parku trampolin, sal zabaw, a także FEC. Różnorodne urządzenia i moduły do zabawy zapewnią sporo radości dzieciom, ale także dorosłym. Huśtawki, zjeżdżalnie i urządzenia wspinaczkowe to jedynie część z produktów, jakie jesteśmy w stanie zaoferować najmłodszym.

Współczesne place zabaw

Obecnie zewnętrzne place zabaw różnią w znacznym stopniu od tych, które mogliśmy spotkać jeszcze kilka lat temu. Dziś każda konstrukcja, posiada składa się z rozmaitych atrakcji, które są w stanie zachęcić każde dziecko do zabawy. Wybierz oryginalne urządzenia do własnego placu zabaw.

Sprawdź ofertę naszej firmy